Tempur Fiyat Listesi
Tempur Uzay Teknolojisi

(0850) 255 0 750

* Kdv Dahil Fiyatlardır.

İstanbul içi yatak siparişlerinizde şimdi telefon ile sipariş verip teslimatta evinizde kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye teslimatHuzur Dolu Bir Yer Hayal Edin..

Eşsiz Konfora Kavuşacağınız Bir Yer Hayal Edin..

Stresinizi Atabileceğiniz Bir Yer Hayal Edin..

Tempur

TEMPUR UZAY TEKNOLOJİSİ
NASA Uzay Teknolojisi
NASA Tarafından Geliştirilmiştir
TEMPUR malzemesi orjinal olarak, uzay araçlarındaki astronotların oturma konforu ve g-kuvveti koruması için 1970'lerde Kaliforniya'da, NASA Ames Araştırma merkezinde geliştirilmiştir. O dönemde küçük ölçekli imalat tekniklerinden dolayı, yıllarca ticari uygulamalar, basınç ağrısını önlemek için tıbbi minderler ve şiltelerle kısıtlı kalmıştır.
TEMPUR tarafından mükemmelleştirilmiştir
1991 yılında, TEMPUR World'ün Danimarka'daki Dan-Foam fabrikasında yapılmış olan geniş malzeme ve imalat geliştirmesinden sonra geniş ölçekli ''Uzay Köpüğü'' teknolojisi başlamaya hazır hale gelmiştir. Şimdi artık, NASA malzemesinin istisnai basınç rahatlatma unsuru ve konforunu, dünyanın her yerindeki hastane, klinik ve bakım evleri gibi özel bakım gerektiren yerlerde ve tabiki evlerdeki yatak odalarında kullanmak mümkün hale gelmiştir.
Onaylı uzay teknolojisi
1996 yılında TEMPUR-pedic, Amerikan Uzay kuruluşu tarafından, TEMPUR ürün ambalajları ve pazarlama malzemelerinde resmi ''Sertifikalı Teknoloji'' mührünü taşıma hakkına sahip olmuştur. Sadece uzay çalışmalarından kaynaklanmış olan veya uzay uçuşunda kullanılmış olan ürün ve hizmetler bu mührü taşıyabilir.
NASA ve U.S. Space Foundation tarafından onaylanmıştır
1998 yılında, uzay teknolojisine olan müracaatının tanınmasından sonra TEMPUR, Amerikan Havacılık ve Uzay İdaresince (NASA) Tanınma ayrıcalığını kazanmış ve Amerikan Uzay Kuruluşu tarafından başarı sertifikasıyla mükafatlandırılmıştır.

TEMPUR Teknolojisi, NASA'nın ünlüler holünde
Aynı yıl olan 1998 yılında, TEMPUR teknolojisi GPS ( küresel pozisyonlama sistemi) ile beraber; bu ili, uzay teknolojisi ticari uygulamada istisnai başarı elde ettiklerinden dolayı, NASA'nın Colorado Springs'deki ünlüler holüne seçilmişlerdir.
Bu başarı, uzay teknolojisi ünlüler holünün hedef ve standartlarına uyulması amacıyla ve uzay için geliştirilmiş olan fakat ticari ürünlere dönüşmüş olan yenilikleri onurlandırmak için verilmiştir.tempur kalitesi tempur konforu tempur rahatlığı tempur keyfi tempur sırt ağrıları çözümü 
Tempur İstanbul Authorized Reseller / Tempur İstanbul Yetkili Satıcısı
Tempur® is a registered trademark of Tempur-Pedic. Inc  - ITM Ltd. (0850) 255 0 750